Держкіно визначило трьох претендентів на отримання гранту президента України в галузі кінематографії у 2024 році

Експертна комісія Державного агентства з питань кіно визначила трьох претендентів на отримання гранту президента України молодим діячам у галузі кінематографії у 2024 році. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням пресслужби Державного агентства з питань кіно, на розгляд експертної комісії було подано заявки від восьми претендентів на отримання грантів.

"Експертною комісією на конкурсній основі було прийнято рішення підтримати трьох претендентів на одержання трьох грантів президента України для створення і реалізації творчих проєктів у галузі кінематографії у 2024 році", - зазначили у відомстві.

Зокрема гранти отримають: режисер Андрій Рай - створення неігрового короткометражного фільму "ДоброВільні: Хроніки культурного волонтерства", розмір фінансування - 999,7 тис. грн; режисер Володимир Мула - створення неігрового повнометражного фільму "Країна мрій? Країна дій!", розмір фінансування - 1,6 млн грн; режисерка Аліна Панасенко- створення ігрового короткометражного фільму "Голос!", розмір фінансування - 995,4 тис. грн.. 

Нагадаємо, українське кіно у 2023 році дало державі 31,4 млн грн прибутку. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті