Держдума РФ схвалила поправки, які дозволять "примусово переміщати" жителів окупованих регіонів України

Поправки, які дозволять "примусово переміщати" жителів окупованих регіонів України, схвалила держдума РФ 17 травня. Про це пише "BBC News. Русская служба".

"Російська Держдума ухвалила в другому, основному читанні поправки про затримання на строк до 30 діб у зоні воєнного стану за порушення заборон, встановлених указами путіна, – ідеться в повідомленні. – Поправки також передбачають можливість "примусового і контрольованого переміщення" громадян із територій, де запроваджено воєнний стан".

Уточнюється, що поправки було внесено до закону "Про воєнний стан" разом з іншою ініціативою, яка передбачає можливість проводити вибори і референдуми там, де введено воєнний стан.

"Про існування поправок, що дозволяють затримання на 30 діб і "примусове переміщення", стало відомо лише 16 травня, напередодні голосування", – підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що ОБСЄ визнала депортацію українських дітей росіянами військовим злочином.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті