Держдума РФ полегшила зрадникам Батьківщини вихід із українського громадянства: заява, заборона на користування українським паспортом та контроль з боку ФСБ

Держдума РФ полегшила зрадникам Батьківщини вихід із українського громадянства. Механізм прописаний у сумнівному з погляду міжнародного права законі.

Згідно з ним, "громадяни Росії", які отримали паспорти РФ після окупації частини українських територій, "вважаються такими, що не мають громадянства України з дня подання ними спеціальної заяви до МВС РФ про небажання перебувати в громадянстві України".

На сьогодні кілька сотень тисяч "новых русских" не можуть легально відмовитись від громадянства України. За законодавством РФ для таких "громадян" є низка обмежень: вони не можуть влаштуватися на роботу в державні та муніципальні органи, обіймати державні та муніципальні посади, не можуть працювати в деяких сферах економіки тощо.

Державна Дума вирішила полегшити зрадникам Батьківщини процес зради: щоб відмовитися від українського громадянства, потрібно подати спеціальну заяву до Міграційної служби МВС РФ. З дня подання заяви про відмову від громадянства України в МВС РФ такі "громадяни" повинні утримуватися від реалізації прав та виконання обов'язків громадянина України. Наприклад, вони не можуть отримувати та використовувати паспорт України, закордонний паспорт України.

У разі використання "новым русским" українського паспорта, наприклад, для вільного виїзду за кордон, інформація передається до ФСБ.

 

 

 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті