Депутати Європарламенту вимагають відсторонити збірну Білорусі з футболу від участі у відборі на Євро-2024

Понад 100 депутатів Європарламенту написали листа до УЄФА із проханням виключити збірну Білорусі з футболу з відбору на Євро-2024. Про це повідомляє видання Politico.

У листі зазначають, що участь збірної Білорусі у відборі на чемпіонат Європи з футболу ображає українців, які страждають від російської агресії, якій активно допомагає Білорусь, а також для політичних емігрантів, які були змушені залишити Білорусь через політичні репресії режиму Лукашенка.

«Сам факт участі збірної Білорусі в Чемпіонаті УЄФА пізніше буде використаний Лукашенком і його пропагандистською командою, щоб довести, що він добре сприйнятий міжнародною спільнотою», — йдеться в листі, надісланому в середу президенту УЄФА Олександру Чеферіну.

Раніше Білорусь потрапила під санкції УЄФА за участь у війні проти України: країні більше не дозволяється проводити міжнародні ігри, а білоруські клуби не можуть грати проти українських команд у єврокубках.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті