Депутати Європарламенту вимагають відсторонити збірну Білорусі з футболу від участі у відборі на Євро-2024

Понад 100 депутатів Європарламенту написали листа до УЄФА із проханням виключити збірну Білорусі з футболу з відбору на Євро-2024. Про це повідомляє видання Politico.

У листі зазначають, що участь збірної Білорусі у відборі на чемпіонат Європи з футболу ображає українців, які страждають від російської агресії, якій активно допомагає Білорусь, а також для політичних емігрантів, які були змушені залишити Білорусь через політичні репресії режиму Лукашенка.

«Сам факт участі збірної Білорусі в Чемпіонаті УЄФА пізніше буде використаний Лукашенком і його пропагандистською командою, щоб довести, що він добре сприйнятий міжнародною спільнотою», — йдеться в листі, надісланому в середу президенту УЄФА Олександру Чеферіну.

Раніше Білорусь потрапила під санкції УЄФА за участь у війні проти України: країні більше не дозволяється проводити міжнародні ігри, а білоруські клуби не можуть грати проти українських команд у єврокубках.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті