Депутати внесли перші зміни до Держбюджету-2023

Депутати у Верховній Раді проголосували перші в цьому році зміни до державного бюджету на 2023 рік. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк 7 лютого у телеграм-каналі.

"Рада проголосувала перші в цьому році зміни до Державного Бюджету 2023-го року", - написав він.

За його інформацією, законопроект №8399 про зміни в ДержБюджет (тільки за основу) підтримали - 266 депутатів.

Зміни передбачають, що до видатків хочуть додати 5,5 млрд гривень.

"Нагадаю що там ще: передають програму (на 52.5 млрд грн) про «Фонд відновлення наслідків агресії» від Мінфіну до МінІнфраРегіонВідновлення. Таким чином Олександр Кубраков буде розпорядником", - написав Железняк.

Він додав, що також буде скасована норма про підвищення зарплат НацРаді згідно закону «Про Медіа».

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті