Депутат Верховної Ради Горват та ще три особи отримали підозру в заволодінні землями держави на 123 млн грн - НАБУ

Чинний народний депутат України з групи "Довіра" Роберт Горват отримав підозру в заволодінні землями держави на 123 млн грн. Про це повідомило Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) у своєму Телеграм-каналі 25 жовтня.

"НАБУ і САП повідомили народному депутату України IX скликання та ще трьом особам про підозру у заволодінні земельними ділянками площею понад 320 га", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що у 2016-2019 роках народний депутат України, маючи вплив на службових осіб Головного управління Держгеокадастру однієї з областей (ГУ Держгеокадастру області), розробив схему заволодіння земельними ділянками загальною площею 323 га, які перебували у постійному користуванні державного підприємства. Відповідно до злочинного задуму директор держпідприємства мав відмовитися від права користування землею та звернутися до ГУ Держгеокадастру області з відповідною заявою. Після припинення права користування керівник ГУ Держгеокадастру області видав земельні ділянки наперед визначеним фізособам, які згодом продали їх компанії, підконтрольній організатору схеми. Внаслідок таких дій державі заподіяно понад 123 млн грн збитків.

ЗМІ уточнюють, що мова йде про нардепа Роберта Горвата, члена групи "Довіра".

Раніше повідомлялось, що Апеляційний суд 11 жовтня розглянув скаргу на запобіжний захід нардепу від забороненої партії "ОПЗЖ" Нестору Шуфричу й залишив підозрюваного під вартою до 15 листопада.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті