Депутат держдуми РФ Гурульов знову заговорив про "гниль": запропонував відправляти "шкідників" у відроджений ГУЛАГ "радісно махати кайлом"

У росії запропонували відродити ГУЛАГ, щоб шкідники "радісно махали кайлом у районі Колимського тракту". Таку ідею подав депутат російської держдуми Андрій Гурульов в ефірі пропагандистського каналу, - пише Телеграм-канал "Донбасс. Важно" 20 січня.

"Якщо людина йде проти держави, потрібно вживати заходів", - сказав Гурульов.

За його словами, фізично знищити "гниль" не можна, оскільки на смертну кару в РФ накладено мораторій. 

Депутат заявив, що, на його думку, відродження ГУЛАГу "хоче і народ".

Раніше повідомлялося, що МВС РФ не виявило ознак екстремізму в словах члена комітету держдуми з оборони Андрія Гурульова, який назвав у телеефірі громадян РФ, незгодних з політикою диктатора Путіна, "гниллю", яка "має бути якщо не ізольована, то хоча б якось знищена".

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті