Деокупація Луганщини розпочалась, декілька населених пунктів звільнені – Гайдай

Деокупація Луганської області розпочалась, кілька населених пунктів звільнено станом на 5 жовтня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у відеозверненні, яке розмістив у своєму Телеграм-каналі 5 жовтня.

"Про це вже можна говорити офіційно: деокупація Луганської області розпочалась, вже декілька населених пунктів звільнені від російських окупантів", – сказав Гайдай.

Він підкреслив, що окупанти розуміють неминучість контрнаступу ЗСУ, тому намагаються замінувати всі дороги й будівлі в регіоні.

Які саме населені пункти області звільнено, Гайдай не уточнив.

Раніше повідомлялось, що рашисти визнають, що окупована Кремінна перебуває під постійними обстрілами ЗСУ, її залишають мешканці.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті