Денис Пушилін знову залишив "народ Донбасу" без нагляду: у Москві проводить чергову "робочу зустріч" 

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін укотре залишив окупований Донбас і вирушив до Москви. Це випливає з повідомлення Міністерства енергетики РФ.

У ньому наголошується, що профільний міністр Сергій Цівільов «провів робочу зустріч із главою ДНР Денисом Пушиліним з питань функціонування паливно-енергетичного комплексу регіону».

Розмова була неконкретною: «сторони обговорили роботу з підвищення надійності енергомережевого комплексу в рамках реалізації програми соціально-економічного розвитку ДНР до 2030 року».

Як повідомлялося раніше, ватажок «ДНР» Денис Пушилін значну частину свого робочого часу проводить у Росії. Так, у першій половині травня він тривалий час перебував у Москві, де брав участь у параді на Красній площі та вітав земляків із «днем республіки». Відразу після цього він відвідав форум «Росія - Ісламський світ» у Казані. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті