Демілітаризація ЗАЕС та захист енергетики від повітряних атак: Зеленський розповів, про що говорив з Макроном

Ситуацію на атомних станціях та забезпечення енергетичної стабільності України обговорили Президент України Володимир Зеленський з президентом Франції Емануелем Макроном 21 листопада. Про це повідомив Володимир Зеленський у своєму Телеграм-каналі.

"Провів телефонну розмову з Еммануелем Макроном, – зазначив Зеленський. – Інформував про ситуацію на полі бою та на атомних станціях України. Наголосив на демілітаризації ЗАЕС".

Уточнюється, що лідери двох країн також розглянули співпрацю щодо забезпечення енергетичної стабільності України, зокрема захисту системи від повітряних атак.

Раніше повідомлялось, що Зеленський заявив, що російські удари по енергетиці рівнозначні застосуванню зброї масового ураження.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті