Демократи Палати представників не підтримали альтернативний законопроєкт з допомогою Україні

Демократи Палати представників США відмовилися підтримувати альтернативний законопроєкт із допомогою Україні, який пропонують республіканці. Про це з посиланням на прес-конференцію лідера демократів у Палаті представників Хакіма Джеффріса повідомляє РБК-Украина.

Він зазначив, що єдиний шлях забезпечити потреби американського народу в нацбезпеці - винести на голосування законопроєкт із допомогою Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95 млрд доларів.

За словами Джеффріса, якщо законопроєкт розглядатимуть у Палаті представників, то він набере понад 300 голосів.

"Настав час для республіканців у Палаті представників підтримати інтереси нацбезпеки американського народу і порвати з пропутінськими екстремістами MAGA (прихильники колишнього президента Дональда Трампа - ред.) в їхній партії", - додав він.

Лідер демократів у нижній палаті Конгресу також розповів, що його фракція не підтримає альтернативний законопроєкт із допомогою Україні від республіканців, який не містить гуманітарної допомоги.

Видання нагадало, нещодавно стало відомо, що голова зовнішньополітичного комітету Палати представників США Майкл Маккол зайнявся розробкою альтернативного законопроєкту з допомогою Україні. Він хоче винести його на розгляд уже після 22 березня.

Зазначимо, законопроєкт, який нещодавно ухвалив Сенат, передбачав понад 60 млрд доларів тільки на фінансування допомоги Україні.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті