Дембель давай! Дружини та матері російських окупантів вимагають від Путіна повернути мобілізованих додому

Дружини і матері російських окупантів учасниці руху запустили флешмоб з вимогою до Путіна відпустити додому їхніх мобілізованих родичів. Про це йдеться у створеній ними групі руху "Шлях додому".

Вони фотографуються з плакатами, на яких написано: "ВВП, де ДМБ?", "Володимире Володимировичу, коли демобілізація для мобілізованих", "Путіне, відпустиш мобілізованими живими?", "Поверніть тата" тощо. 

Раніше учасниці руху запустили флешмоб "Я Zа#балась". Жінки клеїли на свої машини стікери з таким гаслом. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті