Делегація Луганщини презентувала досвід евакуації цивільного населення на 15-му міжнародному Форумі Сил Майбутнього у Празі

Досвід евакуації цивільного населення з території Луганщини презентувала делегація області на 15-му міжнародному Форумі Сил Майбутнього, який відбувся у Празі 19 жовтня. Про це повідомила Луганська ОВА у соцмережах 19 жовтня.

"Делегація Луганської області взяла участь у 15-му міжнародному Форумі Сил Майбутнього у Празі. Презентували досвід у процесі евакуації цивільного населення з території Луганщини. Вона розпочалась у перший день повномасштабного вторгнення. Спочатку масово використовувались потяги, а після розбиття залізничної гілки - автомобільний транспорт", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що всього з 24 лютого до 3 липня 2022 року централізовано владою було вивезено 34951 житель області. 

До форуму долучилися заступник начальника Луганської ОВА Олексій Смирнов, а також директори структурних підрозділів обдадміністрації Ігор Куденко і Дмитро Зимний. Основною метою форуму був обмін досвідом у сфері безпеки, військової та економічної взаємодії країнами-партнерами, а також налагодження міжрегіональної співпраці. 

Представники Луганщини спілкувалися з представниками офісу НАТО, комітетів Євросоюзу, адміністрацій України, міністерств України, а також представниками мерій країн Євросоюзу, Канади та інших країн-партнерів. Окремо акцентували на розвитку міжрегіонального та міжмуніципального співробітництва після деокупації. 

Раніше повідомлялось, що на форумі "Зроблено в Україні" були представлені шість бізнесів з Луганщини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті