"Справи з просуванням підуть швидше". Окупанти розуміють, що ЗСУ найближчим часом звільнять Кремінну - Гайдай

Окупанти розуміють, що ЗСУ найближчим часом звільнять Кремінну. Про це повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.

"Вони (окупанти, - ред.) розуміють, що Кремінна найближчим часом буде деокупована Збройними силами України. Від Кремінної йдуть дороги в різні напрямки, це і напрямок Сватове, це і на наші міста - Рубіжне, Сєвєродонецьк. Рубіжне зовсім поруч", - сказав він.

За його словами, після деокупації Кремінної, Рубіжне може стати наступним звільненим містом, бо орки не зможуть там довго оборонятися через зруйнований стан населеного пункту.

"Справи з просуванням підуть швидше: погода налагодилася, дороги промерзли. Чекаємо добрих новин від ЗСУ", - зазначив Сергій Гайдай.

Як повідомлялося раніше, у Станиці Луганській окупанти формують списки чоловіків, придатних до мобілізації.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті