"Справи з просуванням підуть швидше". Окупанти розуміють, що ЗСУ найближчим часом звільнять Кремінну - Гайдай

Окупанти розуміють, що ЗСУ найближчим часом звільнять Кремінну. Про це повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.

"Вони (окупанти, - ред.) розуміють, що Кремінна найближчим часом буде деокупована Збройними силами України. Від Кремінної йдуть дороги в різні напрямки, це і напрямок Сватове, це і на наші міста - Рубіжне, Сєвєродонецьк. Рубіжне зовсім поруч", - сказав він.

За його словами, після деокупації Кремінної, Рубіжне може стати наступним звільненим містом, бо орки не зможуть там довго оборонятися через зруйнований стан населеного пункту.

"Справи з просуванням підуть швидше: погода налагодилася, дороги промерзли. Чекаємо добрих новин від ЗСУ", - зазначив Сергій Гайдай.

Як повідомлялося раніше, у Станиці Луганській окупанти формують списки чоловіків, придатних до мобілізації.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті