Дефолту не буде. Байден оголосив про досягнення угоди щодо стелі держборгу

Президент США Джо Байден і спікер палати представників республіканець Кевін Маккарті досягли принципової угоди щодо бюджету, яка дасть змогу уникнути оголошення дефолту. Про це йдеться в заяві Білого дому, - пише Меduza.

"Це важливий крок уперед, який дає змогу скоротити видатки, водночас захищаючи найважливіші програми для громадян, які працюють, і розвиваючи економіку для всіх. Угода являє собою компроміс, а це означає, що не всі отримують те, що хочуть. Така відповідальність управління, - заявив Байден. - Ця угода є гарною новиною для американського народу, тому що вона запобігає тому, що могло б стати катастрофічним дефолтом і призвести до економічного спаду, спустошення пенсійних рахунків і втрати мільйонів робочих місць".

Текст документа буде опубліковано пізніше 28 травня. Очікується, що на голосування в конгресі США його виставлять 31 травня.

За інформацією The New York Times, бюджетна угода на два роки скасовує ліміт держборгу США, скорочуючи й обмежуючи деякі державні витрати на той самий термін.

Як раніше заявляла глава американського Мінфіну Дженет Єллен, через досягнення стелі держборгу влада США може вже до 5 червня перестати платити за своїми зобов'язаннями й оголосити дефолт.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті