Дату нової зустрічі "Рамштайн" підтвердив глава Пентагону

Глава Пентагону Ллойд Остін підтвердив, що нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться 22 листопада. Про це Остін сказав під час зустрічі з Володимиром Зеленським у Києві 20 листопада, пише "РБК-Україна".

"Наша наступна зустріч із Контактною групою пройде у середу. І я з нетерпінням чекаю на те, щоб попрацювати з міністром Умєровим. І зробити необхідну роботу, щоб забезпечити вам тим, що потрібно у боротьбі", - сказав Остін.

Раніше повідомлялось, що до Києва приїхав голова Пентагону, "щоб передати важливе повідомлення".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті