Дарину Трепову засудили до 27 років колонії у справі про вбивство "воєнкора" Татарського

Суд у Петербурзі засудив Дар'ю Трепову до 27 років колонії у справі про вбивство "воєнкора" Владлена Татарського. Про це пишуть російські ЗМІ.

Дівчину визнали винною за трьома статтями - у скоєнні теракту групою осіб, що спричинило смерть, незаконному обігу вибухівки і підробці документів.

Кримінальника-втікача, після 2014 року активного учасника російської окупації низки територій України, було підірвано в кафе в Санкт-Петербурзі 2 квітня минулого року. 26-річна Дар'я Трепова, яка передала йому статуетку з вибухівкою, була затримана наступного дня. На суді вона не визнала своєї провини. За версією підсудної, у статуетці, як обіцяли їй замовники, мав бути мікрофон для прослуховування.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті