Данія виділить 2,8 млн доларів на кіберзахист України

Данія зробить внесок у розмірі 20 мільйонів данських крон (2,8 млн доларів) на підтримку кібербезпеки України. Про це повідомив глава МЗС Данії Ларс Люкке Расмуссен 2 жовтня під час зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу у Києві, - пише Lb.ua.

“В Україні існує велика потреба у створенні надійнішої цифрової інфраструктури. Росія використовує кібератаки, щоб знищити критичну інфраструктуру та підірвати довіру до влади”, – додав Расмуссен.

Як повідомлялося, Данія відкриє представництво на Миколаївщині, щоб допомагати регіону з відновленням.

Минулого тижня президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти від нових послів шести держав і Євросоюзу. Серед нових дипломатів − представники Естонії, Франції, Словенії, Угорщини, Великої Британії і Канади.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті