Данія дозволить Україні застосовувати F-16 для ударів по цілях у РФ

Міністр закордонних справ Данії Ларс Люкке Расмуссен заявив, що Україна зможе застосовувати данські винищувачі F-16 для завдання ударів по військових об’єктах на території росії. Про це Расмуссен повідомив журналістам у четвер, 30 травня, в Брюсселі, повідомляє "Європейська правда".

На запитання журналістів стосовно того, чи дозволить Данія використовувати Україні винищувачі F-16 для ударів по об’єктах у росії, Расмуссен відповів стисло.

"Коротка відповідь - так", – сказав міністр.

Він пояснив, що така позиція не є новою, це було проговорено вже давно.

"Це не нова позиція, вона є частиною передачі. Коли ми обговорювали це з нашим комітетом у закордонних справах в данському парламенті, ми з самого початку чітко дали зрозуміти, що це частина самооборони, щоб було можливо також атакувати військові об'єкти на території агресора", – наголосив глава данського МЗС.

Нагадаємо, 13 травня прем'єрка Данії заявила про можливість отримання винищувачів F-16 Україною протягом місяця

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті