Данілов не виключає появу російських добровольців у Брянській, Курській, Воронезькій областях

Протести росіян, аналогічні тим, що відбуваються в Бєлгородській області, будуть спостерігатись й в Брянській, Курській, Воронезькій та інших областях росії. Ці процеси будуть постійними до повної перемоги України у війні. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив Секретар РНБО Олексій Данілов, відповідаючи на питання, чи варто чекати подібні події в інших областях росії, - пише Укрінформ.

«Брянська, Курська, Воронезька область, інші території не можуть бути в безпеці з урахуванням того, що кількість російських громадян, яка категорично проти того режиму, який склався останні 23 роки на території Росії, звичайно, вони можуть в будь-який точці РФ вставати на протести. Більше того, я впевнений, що до нашої перемоги це будуть постійні, постійні процеси», - заявив Данілов.

Як повідомлялось раніше, в Бєлгородській області пролунали вибухи, а згодом у медіа з'явилась інформація про прихід на цю територію російських добровольців.

У соціальних мережах з'явилися заяви "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії" про визволення населених пунктів Козинка і Гора-Подол у Бєлгородській області.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що Україна не причетна до подій у Бєлгородській області.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що ситуація в Бєлгородській області РФ є внутрішнім конфліктом.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті