Данілов: на засіданні РНБО можливі кадрові рішення через зачинені укриття. Кличко відреагував

На п’ятничному засіданні Ради національної безпеки та оборони, яке президент Володимир Зеленський скликає, щоб обговорити питання корупції у судах та проблему укриттів, можуть бути ухвалені певні кадрові рішення. Про це в ефірі телемарафону сказав секретар РНБО Олексій Данилов, - пише Ліга.

Він нагадав, що на засіданні Ставки верховного головнокомандувача після трагічних подій 1 червня, коли троє осіб не змогли потрапити в укриття в Деснянському районі Києва і загинули, було вирішено провести перевірки всіх укриттів на території України.

"Така перевірка відбулась <…> Дана оцінка. І в п’ятницю на засіданні РНБО буде розглядатись це питання, буде доповідь міністра Клименка і ще одного міністра, який безпосередньо відповідав за цю перевірку. За результатами доповіді будуть прийняті відповідні рішення. Я не виключаю, що можуть бути прийняті і кадрові рішення з урахуванням чутливості питання, яке розглядається", – сказав Данілов.

Він не став відповідати на уточнювальне питання, кадрові перестановки на якому рівні це можуть бути. Сказав, що "мова йде про відповідальність відповідних осіб", а в який спосіб це буде реалізовуватись – остаточно вирішуватиметься на засіданні РНБО.

Данілов нагадав, що для ухвалення рішення за нього мають проголосувати щонайменше 2/3 учасників РНБО.

Мер Києва Віталій Кличко тим часом заявив про "шквальну кампанію з дискредитації столичної влади" і його особисто. Мер столиці поскаржився на "безкінечні обшуки", що паралізують роботу департаментів і служб міста.

Водночас, за його словами, жоден із голів районів, які відповідальні за облаштування укриттів і є балансоутримувачами та розпорядниками коштів, "не постраждав". Кличко наголосив, що глави районів знаходяться у вертикалі центральної влади, тому вбачає в цьому політичні мотиви.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті