Світу потрібен глобальний механізм впливу для повернення незаконно депортованих до росіїї українців - Зеленський

У світі має бути глобальний механізм, щоб захищати та повертати незаконно вивезених до РФ людей, і вирішити це питання можуть інституції ООН. Про це заявив президент України Володимир Зеленський 25 січня у вечірньому зверненні.

"Зустрівся з комісаром ООН у справах біженців. Світу потрібен глобальний механізм впливу у таких ситуаціях, механізм, щоб захищати та повертати таких людей, щоб притягти до відповідальності усіх винних у депортаціях. Певен, що інституції ООН можуть проявити своє лідерство у вирішенні цього питання", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, окупанти примусово депортували мешканців села Нечаєве на тимчасово окупованій частині Херсонської області.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті