ПВК "Вагнера" почала вербувати на війну проти України лікарів, обіцяючи їм зарплату в 10 разів вищу

ПВК "Вагнера" почала вербувати на війну проти України лікарів, обіцяючи їм зарплату в 10 разів вищу, ніж у лікарні. Про це пишуть російські ЗМІ.

За місяць "відрядження" в Україну медикам обіцяють платити по 500 000 рублів. За даними Росстату, на своїх місцях вони отримують у середньому по 51 000 рублів (але частіше менше).

Набирає Пригожин лише чоловіків від 30 до 50 років у "відмінній фізичній формі", виняток - медсестри. Потрібні, зокрема: анестезіолог, хірург, травматолог, операційна сестра, технік з медобладнання, санітар, фельдшер, водій категорії С.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті