Чужа для всіх: у Краснодарі скасували концерт Ані Лорак через "любов до київської влади"

Українська співачка Ані Лорак, яка проживає в росії навіть після повномасштабного вторгнення рашистів до України, не зможе виступити у Краснодарі. Про рішення скасувати її концерт заявив мер Краснодара Євгеній Наумов у своєму телеграм-каналі.

"Хочу поділитися і своєю думкою щодо неминучого скасування концерту співачки Ані Лорак у Краснодарі. Ми — жителі проти того, щоб у нашому місті «влаштовували шоу» люди, які освідчуються в коханні правлячої в Україні влади, яка воює проти нас. Жоден підприємець, актор, співак чи співачка, які мають таку позицію щодо СВО, не зароблятимуть тут. Ми не можемо гарантувати, що зрештою ці гроші не підуть на підтримку тих, хто воює проти наших хлопців, постачає їм снаряди та боєприпаси", - заявив мер Краснодара.

Як повідомлялося раніше, РНБО ввела санкції проти Ані Лорак, Таісії Повалій та Регіни Тодоренко

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті