Чужа для всіх: у Краснодарі скасували концерт Ані Лорак через "любов до київської влади"

Українська співачка Ані Лорак, яка проживає в росії навіть після повномасштабного вторгнення рашистів до України, не зможе виступити у Краснодарі. Про рішення скасувати її концерт заявив мер Краснодара Євгеній Наумов у своєму телеграм-каналі.

"Хочу поділитися і своєю думкою щодо неминучого скасування концерту співачки Ані Лорак у Краснодарі. Ми — жителі проти того, щоб у нашому місті «влаштовували шоу» люди, які освідчуються в коханні правлячої в Україні влади, яка воює проти нас. Жоден підприємець, актор, співак чи співачка, які мають таку позицію щодо СВО, не зароблятимуть тут. Ми не можемо гарантувати, що зрештою ці гроші не підуть на підтримку тих, хто воює проти наших хлопців, постачає їм снаряди та боєприпаси", - заявив мер Краснодара.

Як повідомлялося раніше, РНБО ввела санкції проти Ані Лорак, Таісії Повалій та Регіни Тодоренко

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті