Що залишилося від бази "вагнерівців" у окупованій Попасній після удару ЗСУ

На місці бази ПВК "Вагнера" в окупованій Попасній після удару ЗСУ залишилася купа обгорілих каменів та балок. Відповідне відео розмістив військовий журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у Телеграм 15 серпня.

"Все, немає більше, все під завалами, бл@дь", - найманці оглядають розбиту вчора базу "Вагнер" в окупованій Попасній", - прокоментував відео журналіст.

Як повідомлялося, Збройні сили України вдарили по базі ПВК "Вагнера" ​​у Попасній, на якій перед вибухом знаходився власник ППК "Вагнера" ​​Євген Пригожин.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті