Чотирирічна дитина померла від COVID-19 у Львівській області

Від COVID-19 померла чотирирічна дитина у Самбірському районі Львівської області минулого тижня. Про це повідомив Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України в Телеграм 22 вересня.

"На жаль, два випадки завершились летально: чоловік, 64 роки (м. Львів), супутній діагноз - ішемічна хвороба серця та цукровий діабет 2 типу; дитина 4 роки (Самбірський район)", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що загалом за тиждень кількість випадків захворювань, що викликані COVID-19, у Львівській області знизилася на 36% - було зареєстровано 234 випадки проти 367. Госпіталізовано 40 осіб (17% з числа захворілих), зокрема 14 дітей

Раніше повідомлялось, що в першій половині серпня на коронавірус захворіло понад 26 тисяч українців.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
09.02.2026
16:00

Бути українцем в РФ… Продовження історії ув'язненого за "держзраду й заклики до тероризму" Геннадія Артеменка

Етнічного українця, громадянина РФ Геннадія Артеменка в Росії відправили до колонії на 18 років – по суті, за листівки з закликом до миру й спілкування українською мовою.
Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Всі статті