Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Чотири підприємства на Донеччині отримали статус «критичних». Про це повідомляє Донецька ОВА 13 грудня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
На Донеччині в онлайновому форматі під головуванням заступника голови Донецької ОДА Ігоря Бойка відбулось засідання комісії з визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.
"На розгляд членів комісії надійшли звернення 4 підприємств, які подали пакет документів з метою визначення їх критично важливими. Членами комісії критично важливими визнано 1 підприємство паливно-енергетичного комплексу та повторно статус «критичних» надано 3 підприємствам, які здійснюють діяльність у сфері охорони здоров’я", - йдеться у повідомленні.
Члени комісії та представники ТЦК та СП надали додаткові роз'яснення щодо порядку визначення статусу критично важливих підприємств, а також подальшого бронювання співробітників такими підприємствами.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту