Чоловік підірвався в окупованому Слов'яносербському районі на Луганщині. Допомоги не отримав "через можливе мінування місцевості"

В окупованому Слов'яносербському районі на Луганщині місцевий житель 1957 року народження підірвався на вибуховому пристрої біля насосної станції 15 липня. Про це повідомила "пресслужба МНС ЛНР".

"15 липня на номер 101 надійшло повідомлення, що в районі Слов'яносебської насосної станції 2-го підйому на невідомому вибуховому пристрої підірвався чоловік 1957 року народження", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що співробітники швидкої допомоги не могли надати медичну допомогу "...через можливе мінування місцевості", тому до місця події виїхала інженерно-саперна група.

Раніше повідомлялося, що один чоловік загинув, троє поранені під час підриву на невідомому пристрої біля Трьохізбенки на окупованій Луганщині.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті