Члени парламентів країн НАТО виступають за прийняття України до Альянсу — спікерка Сейму Литви

Члени парламентів країн НАТО переконані в тому, що держави Альянсу мають збільшити фінансування системи оборони та прийняти Україну до НАТО, - заявила речниця Сейму Литви Вікторія Чміліте-Нільсен. Про це повідомляє DELFI, - пише ZN.ua.

У Литві відбулася зустріч представників парламентів країн НАТО, Швеції та України, де обговорювалися виклики, з якими зіштовхнувся Альянс, а також  підвищення фінансування і зміцнення оборони та плану довгострокової допомоги Україні.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що деякі країни НАТО наскільки бояться РФ, що не хочуть бачити Україну в Альянсі.

За даними ЗМІ, країни НАТО розглядають можливість надання Україні гарантій безпеки за аналогією з чинними гарантіями для Ізраїлю до вступу нашої держави в Альянс. Йдеться про пріоритет у передачі озброєнь і технологій, але не пряме залучення іноземних військ для захисту територій.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті