Четверо українців постраждали внаслідок ДТП з автобусом у Польщі

Четверо українців постраждали внаслідок ДТП з автобусом у Польщі. Про це пише УНІАН з посиланням на Inpoland.

Аварія сталася на трасі Ельжбецине (Свентокшистське воєводство). В автобусі, який прямував із Познані в Україну, їхали 12 пасажирів і два водії.

Унаслідок аварії постраждали четверо пасажирів - трьох жінок і 15-річного хлопця доправили в місцеву лікарню.

У поліції стверджують, що водій автобуса намагався уникнути зіткнення з козулею, яка несподівано вибігла на дорогу. У результаті невдалого маневру автобус вилетів на узбіччя, а потім перекинувся.

 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті