Чеські фермери не підтримали протест у Празі через домінування в ньому проросійських активістів і напади на прихильників ЄС та України 

Чеські фермери не підтримали акцію протесту в Празі через участь у ній проросійських активістів. Про це пише Euractiv.

Зазначається, що в понеділок у рамках акції протесту близько 500 тракторів в'їхали до Праги. Проросійські активісти намагалися перетворити його на антиєвропейський та антиукраїнський захід. Зокрема, з критикою ЄС і чеського уряду виступив лідер чеської політичної партії PRO Йіндржих Райхл.

Прихильники ЄС та України, які були присутні на мітингу зазнали фізичного нападу з боку демонстрантів та погроз вбивства. 

Тому протест, який, за словами фермерів, був вкрадений у них, не був підтриманий основними чеськими фермерськими організаціями - Чеською сільськогосподарською палатою, Сільськогосподарською асоціацією та Асоціацією приватних фермерів. Їхні представники просто покинули місце проведення акції.

"Демонстрація має мало спільного з боротьбою за кращі умови для фермерів. Демонстрація організована людьми, які не приховують, що підтримують Кремль, і переслідують інші цілі, ніж інтереси фермерів", - написав на сайті X чеський прем'єр-міністр Петр Фіала.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті