Чеське держпідприємство розпочинає ремонт танків Т-64 для України

Чеське державне підприємство VOP CZ у місті Шенов (Нови Їчин) найближчим часом розпочне ремонт танків Т-64 для української армії. Про це повідомляє "Чеське радіо"

Машини, які багато років перебували на зберіганні, після модернізації відправляться безпосередньо на фронт - в Україну, що протистоїть російському вторгненню.

Контракт було укладено на основі меморандуму, підписаного між VOP CZ і українським державним концерном "Укроборонпром" у лютому 2023 року. Міноборони Чехії вказує, що кількість відремонтованих танків не може публікуватися з міркувань безпеки.

За словами директора VOP CZ Марка Спока, танки радянського виробництва потребують повного демонтажу, заміни багатьох запчастин і відновлення боєздатності.

"Загалом модернізація відбуватиметься під технічним наглядом фахівців з української сторони, з урахуванням її безпосередньої участі в процесі. Танки будуть оснащені засобами оптичної системи спостереження, поліпшеною системою зв'язку тощо", - повідомив директор підприємства.

За його словами, останніми тижнями працівники VOP CZ відвідали заводи "Укроборонпрому" в Україні для налагодження співпраці.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті