Чорноморський флот РФ перейшов до оборони після вибухів у Криму – CNN

Вибухи на аеродромі "Саки" в тимчасово окупованому Криму позбавили Чорноморський флот росії понад половини літаків морської авіації, внаслідок чого флот РФ перейшов в оборонну позицію. Про це повідомляє СNN із посиланням на західних офіційних осіб 20 серпня.

Згідно з опублікованими даними, до складу морської авіації флоту, 34-го морського штурмового авіаційного полку, входять дві ескадрильї загальною чисельністю до двох десятків бойових літаків (включаючи літаки Су-24М і Су-30СМ).

"Попередньо, щонайменше сім, а може, й і 10 літаків були пошкоджені або знищені під час цієї атаки", – йдеться у повідомленні.

Водночас окупанти відчувають проблеми з поповненням запасів військ на півдні Херсонської області.

За оцінками Заходу, до "кількох тисяч" додаткових російських військ були перекинуті на південь у межах підготовки до можливого українського наступу.

"Українські сили, ймовірно, мають можливість діяти в тилу росії. Подальші атаки на півдні матимуть стратегічний вплив на хід війни, все залежатиме від того, чи зможе Україна підтримувати такий рівень активності", – наголосили західні посадовці.

Як повідомлялось раніше, 20 серпня відбулись нові вибухи в окупованому Криму - тепер вони сталися у Бахчисараї та Сакському районі.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті