Черговий коктейль Молотова полетів у поліцейську машину біля будівлі ОВС «Арбат» у центрі Москви

У Москві невідомий кинув коктейль Молотова під поліцейську машину біля будівлі ОВС «Арбат» у центрі Москви. Про це 24 грудня повідомляють російські пабліки.

Інцидент стався близько 17:00. Підозрюваного затримали. Чоловік міг стати жертвою телефонних шахраїв, - пише Baza.

За інформацією «Медіазони», в Росії йде рекордна хвиля підпалів - 50 за 12 днів.

«Кількість спроб підпалів відділень банків, торговельних центрів та інших громадських місць, скоєних росіянами останнім часом, досягла 502, - підрахувала «Медіазона».

Як пише видання, це найзначніша хвиля підпалів у Росії, вона почалася 13 грудня. Більша частина атак припала на 20 і 21 грудня, чому саме в ці дні - невідомо, зазначає «Медиазона». Попередня хвиля припала на тиждень із 29 липня до 3 серпня 2023 року, коли сталося 37 таких інцидентів.

У багатьох випадках паліями виявляються літні чоловіки та жінки, які пояснюють свої дії вказівками, отриманими ними телефоном від шахраїв.

За даними «Медіазони», щонайменше шістьом затриманим за підпали в грудні висунули обвинувачення в тероризмі, ще одинадцятьом - в умисному пошкодженні майна.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті