Черговий евакуаційний поїзд вирушив з Донецької області на Прикарпаття

З Донеччини в Івано-Франківську область вирушив евакуаційний поїзд 12 грудня. Про це повідомила Донецька ОВА в Телеграм 13 грудня. 

"Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини. 12 грудня 35 донеччан-мешканців Покровської, Мирноградської, Комарської, Званівської та Костянтинівської громад виїхали до Івано-Франківської області", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що евакуація до Прикарпаття здійснюється у співпраці між Донецькою облдержадміністрацією, Офісом Президента України, Міністерством національної єдності України, Івано-Франківською облдержадміністрацією, АТ "Укрзалізниця", БО "БФ "Янголи Спасіння",  ГО "КГЦ", ГО "Плурітон".

Також в організації евакуації беруть участь військові адміністрації населених пунктів, підрозділи Національної поліції, ДСНС та 24 гуманітарні/благодійні організації.

"На транзитному пункті евакуйовані люди отримали гуманітарну та психологічну допомогу, були забезпечені гарячим харчуванням. Міжнародні організації провели реєстрацію на одноразову грошову допомогу у розмірі 10800 грн на одну людину", - пише ОВА.

Раніше повідомлялось, що під час евакуації з Курахового поліцейські "Білого янгола" потрапили під шквальний вогонь дронів РФ й ледве не загинули.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Світ
02.02.2026
18:29

“Зараз головна проблема – це сама кількість російських дронів”. Західні медіа про Україну і війну

Лише шість відсотків заявили, що надавали допомогу учасникам “спеціальної військової операції” Росії. Ілля Костюков, політичний активіст і адвокат з Бєлгорода, каже, що багато солдатів просять його допомогти їм розірвати військові контракти...
Всі статті