Через скандал у Міноборони звільнено директора департаменту закупівель у Хмельницькому

У Хмельницькому на фоні скандалу із постачанням продуктів харчування для армії звільнено директора департамента закупівель Міністерства оборони України . Про це заявила голова антикорупційного комітету Верховної Ради України Анастасія Радіна.

Про звільнення чиновника стало відомо за підсумками виступу міністра оборони Олексія Резникова.

"Міністр оборони не має юридичних претензій до автора журналістського розслідування. Натомість, звільнено директора департаменту закупівель Міністерства оборони Хмельницького і профільного заступника Міністра Шаповалова", - написала Радіна.

Як повідомлялося раніше, на фоні скандалу із закупівлями продуктів для армії, у відставку подав заступник міністра оборони України В'ячеслав Шаповалов.

Статті

Донецьк
29.01.2023
19:32

За минулий рік вода у крані була 2 рази: 3 березня та 31 грудня. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Може, поселимо вже Пушиліна в квартиру без тепла і води, га? Там, дивись, і робота зрушить з місця, а якщо ні — тоді настав час зрушуватися самому Пушиліну".
Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Всі статті