Через російські обстріли залишається знеструмленою частина споживачів у восьми областях

Через російські обстріли залишається знеструмленою частина споживачів у восьми областях України. Про це 25 вересня повідомляє Телеграм-канал  "Уряд online".

Зазначається, що електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо  для забезпечення потреб споживачів. Водночас в Одеській області внаслідок нічної повітряної атаки пошкоджено мережі, знеструмлено більше 1 тис. споживачів. У Херсоні після підтоплення залишаються знеструмленими близько 3 тис. споживачів.

"Через обстріли залишається знеструмленою також частина споживачів у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація", - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті