Через російські атаки на Харківщині діють відключення електроенергії

Через російські атаки на Харківщині діють відключення електроенергії. Про повідомили в Міненерго.

"Ворог обстріляв енергетичну інфраструктуру на Харківщині; обмежувалось виробництво електроенергії з ВДЕ. Минулої доби через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі застосовувалися графіки відключень у Харківській області, обмеження діють і сьогодні.   Через сонячну погоду та відповідно активний виробіток електроенергії СЕС оператор системи передачі обмежував виробництво електроенергії з ВДЕ", - зазначили у Мінренерго.

Загалом в Харківській  області залишаються без електроенергії майже 24 тисячі домогосподарств у 61 населеному пункті.

У результаті бойових дій пошкоджено газорозподільні мережі у Харківській області. Припинено газопостачання 340 домогосподарствам.  

Зазначається, що енергосистема України працює стабільно та збалансовано.   

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті