Через російські атаки на Донеччині загинула одна людина, ще шестеро поранені

Одна людина загинула і ще шестеро дістали поранення внаслідок російських атак у Донецькій області за минулу добу. Про це 6 червня повідомив начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Він зазначив, що від обстрілу загинув мешканець Нью-Йорку, ще шестеро цивільних дістали поранення різного ступеня в Торецьку, Миколаївці та Авдіївці.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну на Донеччині загинули 1549 людей, поранення отримали 3653 людини. Точну кількість загиблих та поранених у Волновасі та Маріуполі встановити неможливо.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті