Через російські атаки на Донеччині загинула одна людина, ще шестеро поранені

Одна людина загинула і ще шестеро дістали поранення внаслідок російських атак у Донецькій області за минулу добу. Про це 6 червня повідомив начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Він зазначив, що від обстрілу загинув мешканець Нью-Йорку, ще шестеро цивільних дістали поранення різного ступеня в Торецьку, Миколаївці та Авдіївці.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну на Донеччині загинули 1549 людей, поранення отримали 3653 людини. Точну кількість загиблих та поранених у Волновасі та Маріуполі встановити неможливо.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті