Через ракетний обстріл РФ у порту Херсона пошкоджено два турецьких судна

Турецькі кораблі отримали пошкодження в Херсонському порту під час російського ракетного обстрілу з 24 на 25 січня. Про це повідомляє hurriyet.com.tr.

«Турецькі кораблі, які знаходилися в Херсонському порту України, отримали пошкодження із-за ракети. Крім корабля «Тузла», був пошкоджений і корабель «Фераназ». Хусейн Чебі, представник компанії Çakıroğlu Shipping, з якою пов'язано судно «Фераназ», повідомив, що воно знаходиться у порту близько року і, на жаль, застряло через війну. Вчора по порту була кинута бомба. Корабль "Тузла" в цьому порту був підбитий і горів", - пише видання.

Видання зазначило, що інформація про жертви чи травми не надходила.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті