Через похолодання зростає дефіцит потужності в енергосистемі України – "Укренерго"

Споживання електроенергії зростає через похолодання, відповідно зростає і дефіцит потужності. Про це повідомила НЕК "Укренерго" у своєму Телеграм-каналі 25 січня.

"Споживання електроенергії збільшується через похолодання, – сказано в повідомленні. – Відповідно, збільшується і дефіцит потужності".

Уточнюється, що внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа. Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій. Виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання.

Зазначається, що до всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби.

Раніше повідомлялось, що в "Укренерго" завдяки вихідним дням вирішили трохи підвищити ліміти.

Статті

Донецьк
29.01.2023
19:32

За минулий рік вода у крані була 2 рази: 3 березня та 31 грудня. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Може, поселимо вже Пушиліна в квартиру без тепла і води, га? Там, дивись, і робота зрушить з місця, а якщо ні — тоді настав час зрушуватися самому Пушиліну".
Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Всі статті