Через підрив ГЕС на Херсонщині евакуювати потрібно щонайменше 16 тисяч людей – Прокудін

Низка населенних пунктів в декількох районах Херонської області частково або повністю затоплені після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС. Про це голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив у ефірі телемарафону 6 травня.

"Повністю або частково затоплені Тягінка, Львове, Одрадо-Камʼянка у Бериславському районі, Іванівка, Микільська, Токарівка, Понятівка, Білозерка, мікрорайон Острів у Херсоні. Ми розуміємо, що буде підтоплено ще більше населених пунктів, готуємось до цього", - сказав він. 

За словами Проскудіна, у небезпечній зоні опинилися щонайменше 16 тисяч мешканців Херсонської області, всіх вони будуть евакуйовані автобусами спочатку до Херсона, далі – до Миколаєва, а звідти вже людей доправлять до Хмельницького, Одеси, Кропивницького, Києва та інших міст.

Крім того, о 12:00 з херсонського вокзалу вирушить евакуаційний поїзд до Миколаєва.

Як повідомлялося, російські війська вночі 6 червня здійснили підрив Каховської ГЕС. Розпочалася евакуація місцевих жителів із потенційних районів затоплення.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті