Через обстріли на Сумщині та Дніпропетровщині є пошкодження енергетичної інфраструктури

В Україні через бойові дії та з інших причин без світла залишається щонайменше 6 регіонів. Водночас за минулу добу енергетики заживили понад 3,6 тис. абонентів. Про це повідомляє  у Телеграм пресслужба Міненерго 11 листопада.

Унаслідок обстрілу одного з прикордонних районів Сумщини відбулося загоряння обладнання підстанції. Рятувальники ліквідували пожежу.

Крім цього, у Дніпропетровській області внаслідок обстрілу  відключилася одна лінія електропередачі напругою 6 кВ, без світла залишалися понад 1,1 тис. споживачів. Також у Нікополі через обстріл пошкоджено газопровід низького тиску - відключені споживачі. 

Водночас без електропостачання залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Чернігівській, Харківській, Херсонській областях:

На Донеччині за минулу добу внаслідок бойових дій вимикались 12 населених пунктів. 

На Харківщині через бойові дії відключилася одна повітряна лінія 10 кВ, частково знеструмлено один населений пункт. Наразі без світла залишаються понад 1,6 тисячі споживачів. 

У Чернігівській області через ворожі обстріли знеструмлені 18 населених пунктів, тривають ремонтні роботи.

На Сумщині залишаються знеструмленими понад 2,5 тисячі споживачів.

Як повідомлялося, 11 листопала ППО знищила ракету "Іскандер", що летіла на Київ. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті