Через обстріл окупантів у Костянтинівці на Донеччині поранено чоловіка

У Донецькій області внаслідок російського обстрілу поранено мешканця  Костянтинівкі. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін зранку, 27 серпня.

"За 26 серпня росіяни поранили 1 жителя Донеччини — у Костянтинівці", - пише він.

Як повідомлялося, Російські війська з артилерії обстріляли місто Костянтинівку на Донеччині 26 серпня. За данними начальниак Костянтинівської міської військової адміністрації Сергія Горбунова, Пошкоджені п'ять об'єктів: фасад багатоквартирного будинку, ринок "Невський" й фасад приватного будинку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті