Через негоду в Україні знеструмлений 21 населений пункт - Міненерго

Через негоду в Україні знеструмлений 21 населений пункт. Про це повідомило Міністерство енергетики 16 червня.

Через негоду в Україні знеструмлено 21 населений пункт, зокрема у Київській області – 13, Черкаській – 7, Чернігівській – 1. Також знеструмлювалася підстанція, до якої приєднані побутові споживачі, під час обстрілу в Донецькій області.

Загалом в енергосистемі відключень через дефіцит електрики, як і анонсувалося в суботу, поки що не прогнозується з огляду на зниження споживання у вихідний день. У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено, зазначає Міненерго.

Імпорт електроенергії в неділю становить 33,4 тис. МВт-год, що майже на 5% менше від учорашнього показника, коли було встановлено черговий рекорд, принаймні, цього року, у 35,6 тис. МВт-год на добу.

Експорту електроенергії немає тривалий час.

Міненерго додало, що вчора Україна за запитом Польщі отримувала надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни, але водночас для дотримання безпечної роботи системи передачі та запобігання перевантаженню мережі вдень у західних регіонах обмежувалося виробництво електроенергії з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті