Через атаку дронів знеструмлено частину Одеси та прилеглих населених пунктів. Не працює електротранспорт, дитсадки не зможуть приготувати їжу

Через нічну атаку російських дронів знеструмлено частину Одеси та прилеглих населених пунктів. Про це вранці 25 березня  повідомляє Телеграм-канал "Одеса.Офіційно".

"Цієї ночі ворог продовжив удари по об’єктах енергетики. Перед атакой дронами з літака тактичної авіації, з акваторії Чорного моря, намагаючись зашкодити роботі ППО, російські терористи випустили по Одещині протирадіолокаційну ракету Х-31П. Ракета втратила бойову спроможність в повітрі. Інформації про руйнування та постраждалих не надходила. Далі ворог атакував кількома хвилями дронів типу "Shahed-131/136" з акваторії Чорного моря. По 4 ударних БпЛА було збито на Одещині та Миколаївщині", - йдеться у повідомленні.

"На Одещині уламки збитого дрона пошкодили енергетичний об’єкт та спричинили на ньому пожежу, через що було знеструмлено частину обласного центру та прилеглих населених пунктів. Пожежу ліквідовано. Люди не постраждали. Відновлювальні та ремонтні роботи тривають", - зазначається у повідомленні.

Також повідомляється, що у звя'зку із тимчасовою зупинкою роботи міського електротранспорту з автобусними перевізниками опрацьовано питання випуску на лінію більшої кількості рухомого складу, а також збільшення використання на магістральних маршрутах автобусів середнього та великого класів.

"Дитячі садочки, які станом на 8:00 не мають світла, прийматимуть дітей у чергові групи. Просимо врахувати, що приготування їжі у них неможливе, тому нагодуйте дитину вдома. Заклади, в яких електропостачання відновлено, працюватимуть у звичайному режимі", - уточнила місцева влада.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті