Череватий розповів подробиці знищення російського Ка-52

Напередодні українські воїни знищили російський гелікоптер Ка-52 на сході, увесь екіпаж ворога загинув. Про це розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону 6 квітня.

За словами Череватого, після знищення гелікоптера, за Ка-52 намагався вилетіти інший екіпаж, однак йому все ж вдалось відійти.

"Ка-52 збили зенітники 10-ої бригади. Що символічно, як раз під час візиту президента України Володимира Зеленського до Польщі вони збили гелікоптер переносним зенітно-ракетним комплексом "Перун" польського виробництва", - розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ.

Як повідомлялося, українські захисники на східному фронті знищили російський вертоліт Ка-52. 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті