"Чекаємо...". Російські інвестори не поспішають вкладати гроші в шахти "ДНР"

Російські інвестори не поспішають вкладати гроші в шахти "ДНР". Цей факт визнав російський чиновник Андрій Чертков, відряджений на окупований Донбас як "перший заступник голови уряду".

"Інвестори у вуглепром - наразі справа за самими компаніями-інвесторами. Чекаємо дій від них", - написав він у себе в Телеграм.

"Чим оперативніше спрацюють, підготують необхідні документи, інвестзаявки, тим швидше їхні пропозиції будуть розглянуті, скориговані та ухвалені робочою групою, що дасть можливість заходити на шахти й починати працювати", - не назвав Чертков жодного потенційного інвестора у вуглепром окупованого Донбасу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті