Чехія допоможе Україні в ремонті та модернізації танків Т-64

Чехія почне ремонтувати і модернізувати танки Т-64 для Збройних сил України. Про це 6 червня повідомила пресслужба Міністерства оборони Чехії.

"Загалом модернізація відбуватиметься під технічним контролем фахівців української сторони за її безпосередньої участі. Танки будуть оснащені засобами оптичної системи спостереження, кращим зв'язком тощо", - розповів директор компанії VOP CZ Марек Шпок.

Відповідний контракт уклали "Укроборонпром" і VOP CZ. За словами Шпока, йдеться про танки, які десятиліттями перебували на зберіганні.

Тому для відновлення боєздатності техніки їх потрібно буде повністю розібрати і замінити багато запчастин. Після цього їх доставлятимуть на поле бою.

Шпок зазначив, що останніми тижнями співробітники VOP CZ відвідали підприємства "Укроборонпрому" для того, щоб налагодити співпрацю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Чехії запропонували модернізувати більше танків Т-72 для України.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті