Чехія допоможе Україні в ремонті та модернізації танків Т-64

Чехія почне ремонтувати і модернізувати танки Т-64 для Збройних сил України. Про це 6 червня повідомила пресслужба Міністерства оборони Чехії.

"Загалом модернізація відбуватиметься під технічним контролем фахівців української сторони за її безпосередньої участі. Танки будуть оснащені засобами оптичної системи спостереження, кращим зв'язком тощо", - розповів директор компанії VOP CZ Марек Шпок.

Відповідний контракт уклали "Укроборонпром" і VOP CZ. За словами Шпока, йдеться про танки, які десятиліттями перебували на зберіганні.

Тому для відновлення боєздатності техніки їх потрібно буде повністю розібрати і замінити багато запчастин. Після цього їх доставлятимуть на поле бою.

Шпок зазначив, що останніми тижнями співробітники VOP CZ відвідали підприємства "Укроборонпрому" для того, щоб налагодити співпрацю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Чехії запропонували модернізувати більше танків Т-72 для України.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті