Чаус: Росіяни вдарили по Чернігову трьома "Іскандерами". Наразі відомо про 13 загиблих і понад 60 постраждалих

фото - Суспільне Чернігів фото - Суспільне Чернігів

За попередніми даними, російсько-окупаційні війська 17 квітня вдарили по Чернігову трьома крилатими ракетами "Іскандер". Про це повідомив  начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у коментарі виданню "Суспільне Чернігів".

"Росіяни вдарили по Чернігову  трьома крилатими ракетами "Іскандер","— сказав начальник ОВА В'ячеслав Чаус.

Пізніше у ДСНС зазначили, що унаслідок російської ракетної атаки попередньо загинуло 13 осіб, ще 61 особа постраждала, із них 2 дитини. Врятовано з-під завалів 3 особи.

Під завалами частково зруйнованої будівлі, імовірно, продовжують перебувати люди.

У місті Чернігів триває рятувальна операція. Внаслідок ракетних ударів по центру міста, зруйновано восьмиповерхову будівлю, пошкоджено чотири багатоповерхівки, лікарню, заклад вищої освіти, десятки авто.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті